Onze gedifferentieerde leden

Hieronder vindt u een overzicht van alle leden van de NVGPT, die erkend zijn in een of meerdere differentiaties. De NVGPT kent de volgende differentiaties:

. de tandarts-gnatholoog
. de tandarts MFP
. de prothetisch-reatuaratrief tandarts
. de technicus MFP.

Onderaan kunnen de resultaten worden gefilteerd op naam of differentiatie.

108 resultaten

Filter

Dhr. F.H. Vreugdenhil

tandarts-gnatoloog

Vreugdenhil Tandartsen
Ds. R. Lomanlaan 9
4191 GR Geldermalsen

0345-572393
www.tandartsvreugdenhil.nl

Dhr. R.F. van Vuren

tandarts-gnatoloog

Flevoziekenhuis, CBT
Hospitaalweg 1
1315 RA Almere

036-8688617
rvvuren@flevoziekenhuis.nl
www.flevoziekenhuis.nl

St. Antonius Ziekenhuis, CBT
Postbus 2500
3430 EM Nieuwegein

088-3202000
r.van.vuren@antoniusziekenhuis.nl
www.antoniusziekenhuis.nl

Mevr. dr. K.B. Wabeke

tandarts-gnatoloog, tandarts MFP

Denthuijse praktijk voor tandheelkunde
Blauw-roodlaan 8
2718 SJ Zoetermeer

079-7630965
wabeke@denthuijse.nl

Dhr. C.J. Warnsinck

Tandarts

tandarts-gnatoloog

Mevr. E.A. van Wesemael-Suijkerbuijk MSc

Tandarts

tandarts-gnatoloog

Koninklijke Marine, tandheelkundige dienst
Zuidwal 1
1780 CA DEN HELDER

088-9502710
ea.v.wesemael.suijkerbuijk@mindef.nl

Dhr. P. Wetselaar

tandarts-gnatoloog

ACTA, Vakgroep Orale Functieleer
Gustav Mahlerlaan 3004
1081 LA Amsterdam

020-5980801
p.wetselaar@acta.nl
www.acta.nl

Medisch Centrum Alkmaar, CBT
Wilhelminalaan 12
1815 JD Alkmaar

072-5484444
p.wetselaar@mca.nl
www.mca.nl

Mevr. M.J.M. Wetselaar-Glas

Tandarts

tandarts-gnatoloog

Leids UMC, CBT
Albinusdreef 2
2300 RC Leiden

071-5262372
m.j.m.wetselaar-glas@lumc.nl

CBT Kennemerland
Vondelweg 999
2026 BW Haarlem

023 545 3545
m.glas@kg.nl

Dhr. C.J. Zachariasse

tandarts-gnatoloog

UMC Utrecht
Heidelberglaan 100
3584 CX Utrecht

088-7557195

1 2 3