Onze gedifferentieerde leden

Hieronder vindt u een overzicht van alle leden van de NVGPT, die erkend zijn in een of meerdere differentiaties. De NVGPT kent de volgende differentiaties:

. de tandarts-gnatholoog
. de tandarts MFP
. de prothetisch-restauratief tandarts
. de technicus MFP.

U kunt hieronder de gedifferentieerde leden filteren op beroep en differentiatie en vervolgens zoeken op naam of op de kaart.

Filter

111 resultaten

Mevr. G.M.G.J. Vervoorn-Vis

Tandarts

tandarts-gnatholoog, tandarts MFP

Verwijspraktijk Amersfoort
Parelhoenstraat 28
3815AG Amersfoort

033 7370514
info@verwijspraktijkamersfoort.nl
www.verwijspraktijkamersfoort.nl

Mevr. prof. dr. A. Visser

Tandarts

tandarts MFP

UMC Groningen CBT
Hanzeplein 1
9713 GZ Groningen

050-3613859
a.visser@umcg.nl

Dhr. H.P. Volkers

Tandarts

tandarts-gnatholoog

Tandartspraktijk Parkweg
Parkweg 27
3603 AB Maarssen

0346-553332
3603ab27@hetnet.nl

St. Antonius Ziekenhuis, CBT
Postbus 2500
3430 EM Nieuwegein

088-3202000
h.volkers@antoniusziekenhuis.nl
www.antoniusziekenhuis.nl

Mevr. N. Vosselman

Tandarts

tandarts MFP

Dhr. F.H. Vreugdenhil

Tandarts

tandarts-gnatholoog

Vreugdenhil Tandartsen
Ds. R. Lomanlaan 9
4191 GR Geldermalsen

0345-572393
info@tandartsvreugdenhil.nl
www.tandartsvreugdenhil.nl

Dhr. R.F. van Vuren

Tandarts

tandarts-gnatholoog

Flevoziekenhuis, CBT
Hospitaalweg 1
1315 RA Almere

036-8688617
rvvuren@flevoziekenhuis.nl
www.flevoziekenhuis.nl

St. Antonius Ziekenhuis, CBT
Postbus 2500
3430 EM Nieuwegein

088-3202000
r.van.vuren@antoniusziekenhuis.nl
www.antoniusziekenhuis.nl

Mevr. dr. K.B. Wabeke

Tandarts

tandarts-gnatholoog

Denthuijse praktijk voor tandheelkunde
Blauw-roodlaan 8
2718 SJ Zoetermeer

079-7630965
wabeke@denthuijse.nl

Mevr. E.A. van Wesemael-Suijkerbuijk MSc

Tandarts

tandarts-gnatholoog

Defensie Tandheelkundige Dienst, Centraal Militair Hospitaal
Lundlaan 1
3584 EZ Utrecht

030 2502700
e.suijkerbuijk@mindef.nl

Dhr. P. Wetselaar

Tandarts

tandarts-gnatholoog

Verwijspraktijk Heemstede
Herenweg 193
2106 MJ Heemstede

0235282399
info@wetselaarglas.nl
www.wetselaarglas.nl


Gustav Mahlerlaan 3004
1081 LA Amsterdam

p.wetselaar@acta.nl
www.acta.nl

Mevrouw M.J.M. Wetselaar-Glas

Tandarts

tandarts-gnatholoog

Verwijspraktijk Heemstede
Herenweg 193
2106 MJ Heemstede

0235282399
info@wetselaarglas.nl
www.wetselaarglas.nl

Centrum voor Bijzondere Tandheelkunde LUMC
Albinusdreef 2
2300 RC Leiden

071-5262372
m.j.m.wetselaar-glas@lumc.nl
www.lumc.nl

Dhr. C.J. Zachariasse

Tandarts

tandarts-gnatholoog

UMC Utrecht
Heidelberglaan 100
3584 CX Utrecht

088-7557195

1 2 3