Onze gedifferentieerde leden

Hieronder vindt u een overzicht van alle leden van de NVGPT, die erkend zijn in een of meerdere differentiaties. De NVGPT kent de volgende differentiaties:

. de tandarts-gnatholoog
. de tandarts MFP
. de prothetisch-restauratief tandarts
. de technicus MFP.

U kunt hieronder de gedifferentieerde leden filteren op naam, beroep of differentiatie.

Filter

107 resultaten

Dhr. R.F. van Vuren

Tandarts

tandarts-gnatholoog

Flevoziekenhuis, CBT
Hospitaalweg 1
1315 RA Almere

036-8688617
rvvuren@flevoziekenhuis.nl
www.flevoziekenhuis.nl

St. Antonius Ziekenhuis, CBT
Postbus 2500
3430 EM Nieuwegein

088-3202000
r.van.vuren@antoniusziekenhuis.nl
www.antoniusziekenhuis.nl

Mevr. dr. K.B. Wabeke

tandarts-gnatholoog, tandarts MFP

Denthuijse praktijk voor tandheelkunde
Blauw-roodlaan 8
2718 SJ Zoetermeer

079-7630965
wabeke@denthuijse.nl

Dhr. C.J. Warnsinck

Tandarts

tandarts-gnatholoog

Mevr. E.A. van Wesemael-Suijkerbuijk MSc

Tandarts

tandarts-gnatholoog

Defensie Tandheelkundige Dienst, Centraal Militair Hospitaal
Lundlaan 1
3584 EZ Utrecht

030 2502700
e.suijkerbuijk@mindef.nl

Dhr. P. Wetselaar

tandarts-gnatholoog

ACTA, Vakgroep Orale Functieleer
Gustav Mahlerlaan 3004
1081 LA Amsterdam

020-5980801
p.wetselaar@acta.nl
www.acta.nl

Medisch Centrum Alkmaar, CBT
Wilhelminalaan 12
1815 JD Alkmaar

072-5484444
p.wetselaar@mca.nl
www.mca.nl

Mevr. M.J.M. Wetselaar-Glas

Tandarts

tandarts-gnatholoog

Verwijspraktijk Heemstede
Albinusdreef 2
2300 RC Leiden

071-5262372
m.j.m.wetselaar-glas@lumc.nl

Dhr. C.J. Zachariasse

Tandarts

tandarts-gnatholoog

UMC Utrecht
Heidelberglaan 100
3584 CX Utrecht

088-7557195

1 2 3